Kasutustingimused

Üldine informatsioon


Kasutajad peavad tähelepanelikult läbi lugema kasutajatingimused ja privaatsuspoliitika enne ''MinaTeen'' edaspidi meie teenuste kasutamist. Registreerimine tähendab automaatselt kasutajatingimuste ja privaatsuspoliitikaga nõustumist. Iga kord kui klient kasutab meie teenuseid, kinnitab ta et on läbi lugenud ja aru saanud nii kasutustingimustest kui privaatsuspoliitikast. NB - MinaTeen ei kasuta ega hakka kasutama teie isikuandmeid otseturunduslikel eesmärkidel!

Kasutaja ligipääs/registreerimine


Klient peab tagama enda kasutajakonto nime ja salasõna diskreetsuse välistamaks kolmanda osapoole ligipääsu enda kontole. Kasutajakontot ei tohi üle anda või müüa kellelegi teisele ilma meie nõusolekuta.

Registreerides meie kliendiks, tuleb registreerimisvorm täita korrektsete andmetega enda kasutajanime, e-maili ja kõige muu vajaliku info kohta. Kasutajad, mis on registreeritud valeandmetega võib sulgeda ilma ette teatamiseta. Kõik andmed mida klient meie annab kasutatakse ainult meie teenuste pakkumiseks. Andmeid ei müüda ega jagata kolmandatele osapooltele. Meie jätab endale õiguse vajadusel anda informatsiooni avaliku võimu esindajatele, sealhulgas politseile, kui see peaks olema vajalik.

Kasutaja kustutamine


Kliendisuhte lõppedes võib klient paluda enda isikliku andmete kustutamist. Vaatamata sellele, ei saa kliendisuhte lõpetanud klient nõuda varasemalt avaldadatud dokumentide kustutamist.

Ligipääsetava informatsiooni kasutamine .meie teenuseid kasutades ei ole kliendil õigust kasutada infot, mida ta on saanud teiste klientide kohta muud moodi, kui ainult keskkonna kaudu ostude, müükide ja teenuste läbiviimiseks

Kohustused ja vastutus


Meie ei vastuta kaubaveo ning kaupade ja teenuste eest tasumise eest. Selles lepivad otse kokku ostja ja tarnija. Meie hõlbustab ainult ostja ja tarnija vahelisi kontakte ega osale tehingus ning ei vastuta seetõttu konfliktide eest, mis võivad ostja ja tarnija vahel tekkida seoses hindade, toodete või muude tehingut mõjutavate tegurite lahkarvamustega. Kui esemetel avastatakse rikkeid või puudusi, peab ostja edasiste toimingute kokku leppimiseks võtma otse ühendust tarnijaga.

Reeglite muutmine


Meie jätame endale õiguse ülaltoodud reegleid muuta ilma eelneva teatamiseta. Jätame endale õiguse otsustada, millised oleksid olulised muudatused. Meie veebisaidil on igal ajal link praegustele tingimustele.
etEstonian
etEstonian